Psi Patrol – Impreza w Zatoce Przygód.

Psi Patrol

Ogromną popularnością wśród dzieci cieszy się serial animowany Paw Patrol czyli Psi Patrol, który opowiada o przygodach siedmiu piesków - Chase, Marshall, Rubble, Zuma, Rocky, Skye, Everest i ich przewodniku, chłopcu o imieniu Ryder. Akcja bajki rozgrywa się w miejscowości zwanej Adventure Bay czy Zatoka Przygód.

Bohaterskie pieski z bajki są małe, ale bardzo odważne, wspólnymi siłami ratują potrzebujących i nie jest im straszne żadne zadanie.

Postacie z bajek to bez wątpienia ulubieni bohaterowie naszych pociech. Jeżeli Twoje dzieci marzą o imprezie , której motywem przewodnim jest PSI PATROL nie będzie to żaden problem – bohaterowie bajki pojawiają się nie tylko na ekranach telewizorów, znajdziemy je na wielu różnych dekoracjach dodatkach i gadżetach, które pomogą nam zorganizować wymarzony kinderbal dla naszego dziecka. A należy pamiętać, że tematyczne urodziny dla dzieci to zawsze dobry pomysł i gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich gości! Wszystkie dekoracje wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, a nadruki są w żywych i intensywnych kolorach.

Na kilka dni przed przyjęciem, wspólnie z małym solenizantem wypiszcie razem zaproszenia urodzinowe i rozdajcie lub wyślijcie wybranym gościom. Każde z zaproszeń dostępnych w naszym sklepie posiada kopertę, na której dodatkowo można opisać imię każdego z zaproszonych dzieci. Po wyjęciu zaproszenia z koperty Waszych gości przywitają roześmiane postacie bohaterskich psiaków i ich opiekuna. Dzięki temu każdy z gości będzie już znał motyw przewodni imprezy, a może także podpowie im jaki prezent sprawiłby solenizantowi najwięcej radości.

Goście są już zaproszeni, trzeba więc pomyśleć gdzie zorganizujemy naszą urodzinową imprezę. Niezależnie od tego czy zdecydujecie się na wynajęcie sali zabaw, czy też zostaniecie w domu na pewno miejsce, w którym urządzamy przyjęcie powinno zamienić się w bazę bohaterów bajki Psi Patrol z prawdziwego zdarzenia. Idealnie do tego sprawdzą się dekoracje sali z serii Psi Patrol.

Girlanda z napisem “Happy Birthday” i postaciami z bajki to świetny pomysł na taką właśnie dekorację. Girlanda psi patrol jest wykonana z solidnego sztywnego papieru, składa się z poszczególnych literek napisu “Happy birthday”, co znaczy “Wszystkiego najlepszego”. Wszystkie litery girlandy połączone są ze sobą tworząc jednolity napis, który w łatwy sposób możemy zawiesić nad stołem, drzwiami lub na ścianie pokoju naszego solenizanta. Urodzinowa girlanda z psim patrolem idealnie sprawdzi się w towarzystwie podobnych balonów z naszej tematycznej serii Psi Patrol. Do wyboru mamy różnych rozmiarów foliowe balony w kształcie postaci piesków Psiego Patrolu Chase’a, Rubble i Sky lub balony foliowe z kolorowym nadrukiem przedstawiającym całą załogę Psiego Patrolu. Balony takie są prawdziwym hitem każdego przyjęcia. Większe z nich można napełniać helem, dzięki czemu unosić się będą efektownie w powietrzu na naszym przyjęciu, sprawiając radość wszystkim dzieciom.

Aby dopełnić całość dekoracji postawmy na jednobarwne dodatki. Idealnie do kolorystyki bajki nadadzą się do tego czerwone, niebieskie i jasno zielone baloniki czy serpentyny, które zawiesić możemy na ścianach czy pod sufitem.

Na przyjęciu nie może zabraknąć również pięknie nakrytego stołu urodzinowego – z pewnością pomoże nam w tym praktyczny, foliowy obrus Psi Patrol. Obrus jest w kolorze niebieskim z czerwonym obrzeżem, na którym umieszczone są wesołe postacie bohaterów Psiego Patrolu: Chase’a, Marshall’a i Rubbl’a. Dzięki jednolitej kolorystyce obrusu wszystkie dekoracje naszego stołu będą ładnie zaprezentowane. Taki jednorazowy obrus na przyjęciu dla dzieci będzie najlepszym rozwiązaniem i nie będziemy musieli martwić się plamami i innymi zabrudzeniami. Urządzając kinderbal najlepiej zdecydować się na jednorazowe nakrycia, które nie dość że będą bezpieczniejsze dla dzieci, to nam zaoszczędzą sporo czasu, który musielibyśmy poświęcić na sprzątanie.

Mali goście na pewno będą chętniej sięgali po wszystkie przekąski, kiedy zostaną podane na pięknych kolorowych talerzykach z motywem Psi Patrol. Do dyspozycji mamy talerzyki w dwóch rozmiarach, większe o średnicy 23cm i mniejsze wielkości ok. 20cm.

Mały talerzyk najlepiej sprawdzi się do rozdania każdemu z gości, na większych natomiast podaj wszystkie przekąski i poukładaj na środku stołu.
Na papierowych talerzykach umieszczone są kolorowe nadruki z całą załogą Psiego Patrolu. Więc w miarę jedzenia talerzyki będą odsłaniały swoje kolorowe rysunki wszystkich piesków z patrolu.

Napoje najlepiej podać w jednorazowych kubeczkach Psi Patrol. Kubeczki wykonane są z bezpiecznego plastiku. Kolorowe nadruki z pieskami Psi Patrol pojawiają się na zewnętrznej stronie. Wnętrza kubeczków są czyste i białe. Każdy kubeczek ma pojemność 200ml i nadaje się do zimnych i lekko ciepłych napojów. Idealnym dopełnieniem do kubeczka będą słomki do napojów. Na przyjęciu z Psim Patrolem naszym gościom możemy zaproponować rurki do picia z tekturowymi kolorowymi medalionami z bajkowymi pieskami. Rurki mogą być przezroczyste lub niebieskie, a każda z nich posiada kolorową ozdobę z bohaterem bajkowej krainy Psiego Patrolu. Dzięki temu każde dziecko będzie mogło wybrać swój medalion i oznaczyć swój kubeczek.

Na stole nie może również zabraknąć serwetek dla gości. Na szczęście wśród imprezowych gadżetów Psi Patrol znajdziecie również serwetki. Pełne kolorów papierowe serwetki z jednostronnym nadrukiem uzupełnią wystrój naszego urodzinowego stroju i zapewniamy, że przydadzą się wszystkim imprezowiczom. A każda serwetka to dodatkowy obrazek z pieskami z Psiego Patrolu na naszym stole.
Aby na przyjęciu nie zabrakło dodatkowych atrakcji wykorzystajcie rozwijane papierowe trąbki Psi Patrol. W opakowaniu znajdziecie ich aż 8szt. Papierowa trąbka przymocowana jest do plastikowego, białego ustnika. Zabawa jest dziecinnie prosta. Dmuchamy, trąbka zaczyna gwizdać, a do tego rozwija się pokazując po kolei członków załogi Psi Patrol. Z doświadczenia wiemy, że dzieciaki świetnie się przy tym bawią. Dla naszych urodzinowych gości możemy przygotować także małe przebranie. Świetnie nadadzą się do tego papierowe czapeczki. Każda z nich wykonana jest ze sztywnego papieru z kolorowymi nadrukami pasującymi do pozostałych elementów zestawu urodzinowego z Psiego Patrolu. Dodatkowo posiadają elastyczną gumkę, dzięki której czapeczka trzyma się na głowie dziecka. Każdy z gości może założyć sobie ją na głowę oraz zabrać do domu.
W podziękowaniu za przybycie i dobrą zabawę każdego z gości możecie obdarować drobnym upominkiem, który będzie super pamiątką i miłym gestem po udanej imprezie. Takie drobiazgi najlepiej spakować do torebki na prezenty, oczywiście z serii Psi patrol.

Jeżeli zostaliście zaproszeni na urodziny Psi Patrol i zastanawiacie się nad prezentem to to zaproponować możemy świetny gadżet jakim jest dmuchaniec w kształcie pieska Chasea - głównego bohatera bajki Psi Patrol. Taki dmuchaniec wykonany jest z elastycznego plastiku. Posiada gumowy zawór z zamknięciem, dzięki któremu łatwo możemy go nadmuchać oraz szybko spuścić z niego powietrze. Dmuchaniec Chase najlepiej sprawdzi się w trakcie wakacyjnych zabaw nad wodą.