Osiemnastka – zorganizuj swoją niezapomnianą imprezę

Balon osiemnastka

Każdy z nas miał, ma lub dopiero będzie miał 18 lat.

I wszyscy zgodnie przyznają, że był to, jest lub dopiero będzie ważny moment w życiu każdego z nas. W końcu upragnioną pełnoletność osiąga się tylko raz!. A jak każdy ważny moment w życiu chcemy go celebrować z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi i gronem znajomych.
Czasami oznacza to nawet zorganizowanie kilku, oddzielnych imprez. Bo przecież nie zawsze rodziców, dziadków czy ukochane ciocie chcemy ugościć razem ze znajomymi.
Na szczęście ozdoby i dodatki na imprezę osiemnastkową jesteśmy w stanie dobrać tak, by sprawdziły się zarówno na uroczystości rodzinnej jak i szalonej imprezie z kumplami.

Obowiązujące trendy „osiemnastkowe” to kolory i dodatki eleganckie, połyskujące, o mocnych kontrastach, w sposób jednoznaczny określające, że nasz solenizant nie jest już w końcu dzieckiem. Jeżeli jednak macie jakieś wątpliwości co do wyboru to szybko podpowiadamy, że ponadczasowe złoto, srebro i czerń sprawdzi się, bez żadnych wątpliwości, idealnie! Kolory te sprawdzą się w komplecie, lub każdy kolor z osobna. Osiemnastka w wydaniu dla odważnych dziewczyn dodaje nam jeszcze całą paletę różowych odcieni ! Wystarczy dobrać odpowiednio mocny i intensywny fuksjowy odcień, połączyć go z elegancka czernią, srebrem i gotowe!

Jeżeli podejmiemy już decyzje dotyczącą gamy kolorystycznej trzeba zastanowić się jakie dodatki będą nam potrzebne. Część z nich to absolutny Must have - czyli niezbędna niezbędność. Reszta zależy już tylko od tego gdzie organizujemy naszą osiemnastkę ile zapraszamy osób, jaki jest charakter imprezy. Zacznijmy więc od początku - osiemnastka... 18... No tak, przecież chcemy wszystkich naszych gości dobitnie i jednoznacznie poinformować gdzie i dlaczego zostali zaproszeni. Nic nie załatwi tego tak sprawnie jak balony.

Ale nie pierwsze z brzegu zwykle balony. Tu mamy na myśli absolutny hit przyjęć ostatnich kilku sezonów czyli błyszczące foliowe balony cyfry i litery. Czyż nie imponująco wyglądać będzie wielki połyskujący banner z napisem „KASIA 18” czy ‚JAREK 18”

Duże, metrowe balony w kształcie cyfr i liter można napełnić helem, dzięki czemu imponująco unosić będą się w powietrzu. Jeżeli wybierzecie jednak opcję wypełnienia balonów powietrzem - nic straconego. Każdy z nich posiada odpowiednie uchwyty by zaczepić je na sznurkach i zawiesić w dowolnym miejscu.
Kluczem zatem do imprezy osiemnastkowej będą gadżety z cyframi 1 i 8 oraz odpowiednio dobrana kolorystyka.
Do foliowych balonów cyfr dobieramy oczywiście balony lateksowe. Tu możemy wybierać w balonach z nadrukami i tych gładkich jednokolorowych. A nadruki znowu możemy wybrać odpowiednie do okazji, tj. Z osiemnastkowymi nadrukami.

Z jednokolorowych balonów sami możemy stworzyć ozdobne balonowe girlandy. Wystarczy nam specjalna taśma do girland i odpowiednia ilość balonów. Girlandy najlepiej prezentują się w zestawach jedno lub dwukolorowych, czyli znów sięgamy po wybraną dla naszego przyjęcia kolorystykę na przykład czerni i złota lub srebra. Balonowe girlandy nadadzą każdemu wnętrzu imprezowego charakteru, który podkreślić jeszcze możemy super modnymi w tym sezonie ozdobnymi girlandami złożonych z foliowych i bibułowych frędzli.

Najnowszym trendem są również dekoracyjne ozdoby wiszące, i tu również znajdziemy specjalnie stworzone ozdoby na osiemnaste urodziny.

Można z takich ozdób stworzyć wejściowe kurtyny prowadzące naszych gości na salę, świetnie sprawdzą się również jako tło na parkiecie tanecznym lub przy stoliku solenizanta. Można nimi także udekorować stół dla naszych gości.

A na stole na naszych gości powinny czekać świetnie sprawdzające się na imprezach jednorazowe talerzyki, kubeczki, serwetki i sztućce.
Wszystkie te dodatki znajdziecie w wybranych przez siebie kolorach w naszym sklepie.

Wisienką na torcie dla naszego solenizanta będzie tortowa świeczka w kształcie liczby 18 lub osobnej cyferki jeden i osiem, najlepiej w otoczeniu wystrzałowych tortowych fontann, dzięki którym nasz tort będzie prezentował się naprawdę okazale.

Bawcie się zatem i hucznie świętujcie swoje osiemnaste urodziny. W końcu tylko raz w życiu wkraczamy w dorosłość, więc należy się Wam wszystkim przyjęcie z prawdziwego zdarzenia.