Jednorożec – hit i ulubiony motyw specjalistów od marketingu

jednorożec

Są takie motywy, które teoretycznie znane są od wielu lat. Często zostały już nawet nieco zapomniane lub wyeksploatowane. Potrafią jednak po lekkim odświeżeniu specjalistów od marketingu, grafików, designerów czy trendesetterów przebojem ponownie zawojować rynek. Jaskrawym przykładem jest motyw jednorożca. To magiczne zwierze z jednym rogiem pośrodku czoła jest dziś ikoną designu (zmiana slowa). Nie ma dziś linii ubrań, kosmetyków, domowych dodatków które nie odwoływały by się do magicznego jednorożca. Jest to absolutny hit, stąd nie mogło zabraknąć go również w akcesoriach na przyjęcia.
Jeżeli i wy zdecydujecie się na wydanie super modnego, a zarazem magicznego przyjęcia dla waszych gości - w naszym sklepie czeka na Was cała masa produktów, które mogą w tym pomóc.

Ale od początku, po pierwsze dla kogo organizujemy przyjęcie. Jeżeli solenizantem jest dziecko możemy zaproponować rodzicom, organizującym przyjęcie, serie produktów z nadrukami bajkowych postaci jednorożca.
Obrazki umieszczane są na papierowych kubeczkach i talerzykach, dzięki którym łatwo i bezpiecznie można podać naszym pociechom ich ulubione urodzinowe przekąski, słodkości, zdrowe owoce i napoje. Produkty na przyjęcia projektowane są tak, by tworzyć całe serie produktów z tematem przewodnim.
Bo przecież przy kubeczkach i talerzykach idealnie sprawdzą się papierowe chusteczki, które pozwolą całe towarzystwo utrzymać w czystości czy obrus, który zamieni najzwyklejszy stół w baśniową krainę. Do tego rozwijane urodzinowe trąbki, torebki na słodycze, czy słomki do napojów.
Jeżeli chcemy udekorować także mieszkanie, czy pokój naszego dziecka w ten wyjątkowy dzień z pomocą przychodzą kolorowe girlandy i banery, wiszące dekoracje z jednorożcami czy magiczne latające balony.
Całości tych dodatków dopełni już tylko piniata! Piniata w kształcie jednorożca. Absolutny hit urodzin dla dziecka; wypełniona słodkościami zapewni mnóstwo rozrywki i radości wszystkim dzieciom na przyjęciu.

 

Ale jednorożec to nie tylko wybór dla najmłodszych. Talerzyki, kubeczki, serwetki, balony z motywem jednorożca łączą w sobie bowiem delikatność i subtelność pastelowych kolorów, ale także elegancję i wytworność srebrnych, a nawet złotych dodatków. Bo jednorożec to nie tylko sama postać, ale także unikalny zestaw super modnych kolorów wpasowujących się w cały magiczny, jednorożcowy trend. Należą do nich odcienie różu i fioletu, bieli, mięty czy turkusu, które z błyszczącym złotem i srebrem wygląda równie imponująco.

Więc jeżeli wydaje się wam, że nie wypada już urządzać przyjęcia z różowym konikiem, wystarczy zainspirować się tym unikalnym połączeniem kolorów i dodatki na przyjęcie dobrać wg tego klucza. Wtedy taki zestaw ma szansę idealnie wpasować się w przyjęcie babyshower dla przyszłej mamy, chrzciny i wiele innych!